2026-06-26
Sveikinimas fotomenininkui Remigijui Treigiui 65-mečio proga
Fotomenininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Remigijus Treigys mini 65-erių metų sukaktį.
„Jūsų kūryboje kasdienybės detalės, laiko paliesti daiktai ir uostamiesčio erdvės įgauna meninės magijos bei paslapties. Atidus žvilgsnis į aplinką, savitas aplinkos pajautimas bei meistriškas šviesos ir šešėlių valdymas leido Jums sukurti autentišką, išsyk atpažįstamą fotografinę kalbą. Dėkoju Jums už kuriamą unikalų meninį pasaulį, Lietuvos fotografijai suteiktą poetinį gylį ir atidų dėmesį praeinančio laiko grožiui“, – sveikindama kūrėją sako Vaida Aleknavičienė.
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotrauka
Atnaujinimo data: 2026-06-25
Taip pat skaitykite:
Ilmai Nausėdaitei įteiktas garbingas Kultūros ministerijos apdovanojimas
