Pranešk apie korupciją

Jei manote, kad susidūrėte su korupcijos atveju, neabejokite ir praneškite apie tai teisėsaugai.

Visą parą galima kreiptis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą: tel. (8 5) 266 3333, el. p. [email protected] arba užpildant pranešimo formą internete. Detalesnę informaciją kaip galite pateikti pranešimą Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybai ar kitoms teisėsaugoms institucijoms galite rasti Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos svetainėje „Pateikti pranešimą apie korupciją“.

Pranešimą apie korupciją Kultūros ministerijai galite pateikti paštu, elektroniniu paštu arba atvykę į pačią Kultūros ministeriją. Detalesnę informaciją rasite Pranešimų apie galimus korupcijos ir sukčiavimo atvejus Kultūros ministerijoje nagrinėjimo tvarka.

Pranešimus apie galimai neskaidrų ES struktūrinių fondų lėšų ir Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės (Naujos kartos Lietuva plano) investavimą ar administravimą galima teikti ES struktūrinių fondų svetainėje.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 154 ir 236  straipsnyje.

 

Atnaujinimo data: 2024-01-31