Rengiami viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų nuotoliniai mokymai teikti duomenis į VIRSIS

Data

2023 01 17

Įvertinimas
0
Žygimantas Gedvila_BNS.jpg

Nuo sausio 1 d. pradėjus veikti Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų informacinei sistemai (VIRSIS), Kultūros ministerija kartu su Registrų centru rengia nuotolinius mokymus (konsultacijas) viešosios informacijos rengėjams ir skleidėjams.

Konsultacijų metu duomenų teikėjai bus supažindinami su naująja sistema, paaiškinta, kaip teisingai į VIRSIS pateikti Visuomenės informavimo įstatymo 24 straipsnyje nustatytus duomenis, atsakyta į klausimus.

Teikti duomenis į VIRSIS galima tik prisijungus prie šios sistemos. Duomenis į VIRSIS teikti gali juridinio asmens (viešosios informacijos rengėjo / skleidėjo) vadovas arba jo įgaliotas asmuo. Jei duomenis teiks įgaliotas asmuo, jam turi būti užsakytas įgaliojimas Registrų centro interneto svetainėje.

Prisijungimo instrukcija ir kita aktuali informacija skelbiama Kultūros ministerijos interneto svetainėje (Veiklos sritys –> Visuomenės informavimo politika –> Duomenų teikimas į VIRSIS).

Nuotoliniai mokymai vyks:

  • sausio 19 d. (ketvirtadienį) 10–12 val.
  • vasario 24 d. (penktadienį) 10–12 val.
  • kovo 23 d. (ketvirtadienį) 10–12 val.

Viešosios informacijos rengėjus ir skleidėjus, pageidaujančius dalyvauti mokymuose, kviečiame iš anksto registruotis Kultūros ministerijos el. paštu [email protected], nurodant vieną iš nurodytų datų. Mokymų dalyviams bus išsiųsta aktuali informacija ir prisijungimo prie mokymų aplinkos nuoroda.

Mokymai rengiami TEAMS aplinkoje. Mokymai neprivalomi ir nemokami.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotrauka