Kultūros ministro S. Kairio kvietimu Kaune lankysis Europos Komisijos narė M. Gabriel

Data

2023 02 03

Įvertinimas
0
20220317916A3612.jpg

Vasario 7 d., antradienį, Lietuvoje lankysis Europos Komisijos narė Mariya Gabriel, atsakinga už inovacijas, mokslinius tyrimus, kultūrą, švietimą ir jaunimą. Kultūros ministro Simono Kairio kvietimu Europos Komisijos narė viešės ir Kaune, kur aplankys kultūros bei paveldo objektus bei aptars reikšmingiausias kultūrines iniciatyvas.

13.30 val. kartu su kultūros ministru Europos Komisijos narė M. Gabriel apžiūrės Kauno centrinio pašto pastatą, kuriame bus kuriamas Nacionalinis architektūros institutas. 14.05 val. M. Gabriel lankysis Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje ir apžiūrės M. K. Čiurlionio paveikslų ekspoziciją bei Williamo Kentridge‘o instaliaciją. Muziejuje Europos Komisijos narė M. Gabriel taip pat susitiks su programos „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ vadovais ir aptars svarbiausius Europos kultūros sostinės metų rezultatus.  

Spaudos konferencija vyks vasario 7 d. 15 val. Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Muzikos salėje (V. Putvinskio g. 55, Kaunas). Spaudos konferencijoje dalyvaus kultūros ministras S. Kairys, Europos Komisijos narė M. Gabriel ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.

Numatoma spaudos konferencijos trukmė – 20 min.

Apie savo dalyvavimą prašome pranešti Kultūros ministerijos Ryšių su visuomene ir strateginės komunikacijos skyriui el. p. [email protected].

Eriko Ovčarenko / BNS nuotrauka