Kultūros atašė Italijoje konkursą dar vienai kadencijai laimėjo L. Gabrielaitytė-Kazulėnienė

Data

2023 01 18

Įvertinimas
0
Sima Šilingytė foto.JPG

Kultūros ministerijos konkursą eiti kultūros atašė pareigas Italijoje laimėjo dabartinė atašė Laura Gabrielaitytė-Kazulėnienė. Iš konkurse dalyvavusių devynių pretendentų ji surinko daugiausiai komisijos balų.

Konkurso laimėtoja naujos kadencijos metu tęs savo veiklas, skirtas kryptingai plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą kultūros srityje, stiprinti Lietuvos ir Italijos kultūros organizacijų ryšius, inicijuoti kultūrinius mainus, bendradarbiavimo projektus, lietuvių menininkų pristatymus Italijoje, sudaryti sąlygas kultūros profesionalų profesinio tinklo plėtrai.

L. Gabrielaitytė-Kazulėnienė yra įgijusi kultūros istorijos ir antropologijos bakalauro ir paveldosaugos magistro laipsnius, Triesto universitete studijavo meno istoriją. Ji yra vadovavusi VšĮ „Investuok Lietuvoje“ renginių projektams, daugelį metų buvo atsakinga už VšĮ „Menų spaustuvė“ tarptautinių projektų koordinavimą, yra prisidėjusi prie festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ organizavimo, dirbo su Šiaurės Ministrų tarybos biuro, Oskaro Koršunovo teatro, Švedijos ambasados projektais.

Kultūros atašė kadencijos trukmė – treji metai.

Simos Šilingytės nuotrauka