Skelbiamos konsultacijos dėl 2020 m. finansavimo gairių

Galioja iki

2019-07-12

Lietuvos kultūros taryba kviečia teikti pastabas ir pasiūlymus 2020 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairėms.

Šiuo metu Lietuvos kultūros taryba ir Kultūros ministerija drauge baigė rengti naują gairių redakciją, kurioje siekiama atsižvelgti į kultūros bendruomenės poreikius ir lūkesčius, todėl tikimasi aktyvaus paraiškas teikiančių ir projektus vykdančių organizacijų atstovų, kultūros ir meno kūrėjų bei juos vienijančių ir atstovaujančių asociacijų ir sąjungų dalyvavimo šioje apklausoje.

Šiuo metu vykstančiose virtualiose konsultacijose siūloma pateikti savo nuomonę ir siūlymus atskiriems Gairių straipsniams ir dokumento priedams, kuriuose reglamentuojamos konkrečių kultūros ir meno sričių ir programų finansavimo sąlygos.

Konsultacijoms skirtoje skiltyje galima komentuoti kiekvieną skyrių atskirai arba tik tuos skyrius, kurie Jums aktualūs. Norėdami praleisti neaktualius skyrius arba išsaugoti komentarą, spauskite mygtuką „Praleisti“ arba „Toliau“. Jei norite pateikti bendrus komentarus ar pasiūlymus, prašome juos pateikti komentare po skyriumi „Baigiamosios nuostatos“.

Pastabų ir pasiūlymų laukiama iki š. m. liepos 12 d.