Konkursas žydus gelbėjusiems Lietuvos gyventojams įamžinti

Galioja iki

2020-11-17

Vilniaus miesto savivaldybė ir Kultūros ministerija skelbia paminklinio objekto Lietuvos gyventojams, gelbėjusiems žydus nacių okupacijos metais, skulptūrinės-architektūrinės idėjos sukūrimo ir įgyvendinimo paslaugų konkursą. Projektų laukiama iki 2020 m. lapkričio 17 d. 15 val.

Projektu siekiama pagerbti, įamžinti ir aktualizuoti nacionaliniu ir pasauliniu lygmeniu Lietuvos gyventojus, gelbėjusius žydus nacių okupacijos metais, sukurti pagarbų, socialiai paveikų, tęsiantį žydų tautos pagerbimo tradicijas sprendinį, tinkamai reprezentuoti Pasaulio Teisuolius įamžinančios vietos turinį ir esmę, prisidėti prie pasauliui ir istorijai atviros visuomenės ugdymo.

Projekto įgyvendinimo vieta numatyta Onos Šimaitės gatvėje Vilniuje, šalia Maironio gatvės. 

Numatomas maksimalus paminklinio objekto projektavimo paslaugų ir statybos biudžetas yra ne daugiau nei 250 tūkst. eurų.

Šio konkurso I vietos laimėtojas sudarys pirkimo sutartį su perkančiąja organizacija dėl savo pasiūlyto projekto idėjos įgyvendinimo.

Pateikusiesiems tris geriausius projektus bus skiriamos premijos: pirmosios vietos laimėtojui – 5000, antrosios – 3000, trečiosios – 2000 eurų.

Daugiau informacijos: Laura Griniuvienė, tel. +370 52112846, el. p. laura.griniuviene@vilnius.lt

Plačiau apie konkursą

Konkurso dukumentai