Visos naujienos

RSS Spausdinti
Pastato lentelė.jpg
2021 04 16
Kūrybiniams verslams – kur kas didesnės paramos galimybės

Vyriausybė patvirtino subsidijų labiausiai nukentėjusioms įmonėms skyrimo tvarką, kuri atveria gerokai platesnes paramos galimybes kultūros ir kūrybinėms industrijoms. Reaguojant į šio sektoriaus atstovų lūkesčius ir pastabas, Kultūros ministerijos iniciatyva į naująją subsidijų skyrimo tvarką įtrauktos priemonės, kur kas parankesnės smulkiosioms įmonėms.   

unesco.jpg
2021 04 16
UNESCO Pasaulio paveldo centras informuotas apie Vilniaus miesto bendrojo plano atnaujinimo procesą

Kultūros ministerija informavo UNESCO Pasaulio paveldo centrą apie rengiamą Vilniaus miesto bendrojo plano iki 2030 metų projektą ir atliktą poveikio paveldui vertinimą. 

metu knygos.jpg
2021 04 15
Išrinktos 2020-ųjų Metų knygos

Jau šešioliktą kartą skelbiami akcijos „Metų knygos rinkimai“ nugalėtojai. Iš viso už Metų knygas gauta beveik 32 tūkstančiai balsų. 

kultura.jpg
2021 04 15
Kultūros ministras S. Kairys: „Saugiais ir tvirtais žingsniais kultūra vėl grįžta į visuomenę“

Nuo balandžio 19 d. veiklas vėl atnaujinti galės visos kultūros sektoriaus įstaigos bei organizacijos. 

Jaunojo muzikos atlikėjo premija.JPG
2021 04 15
Kultūros ministras Steponui Zoniui įteikė Jaunojo muzikos atlikėjo premiją

Šiandien kultūros ministras Simonas Kairys pasveikino operos solistą Steponą Zonį ir jam įteikė Jaunojo muzikos atlikėjo premiją už muzikos kultūros puoselėjimą, aktyvią kūrybinę veiklą ir sėkmingą dalyvavimą koncertinėje veikloje, kultūros sklaidos bei Lietuvos vardo garsinimą tarptautinėje muzikos erdvėje.

Pagerbtas Metų vertėjo krėslo premijos laureatas Audrius Musteikis.JPG
2021 04 15
Kultūros ministerijoje pagerbtas Metų vertėjo krėslo premijos laureatas Audrius Musteikis

Kultūros ministras Simonas Kairys ketvirtadienį pasveikino šiųmetinį Metų vertėjo krėslo premijos laureatą Audrių Musteikį ir padėkojo jam už meistrystę ir kūrybingumą lietuviškai prakalbinant pasaulio rašytojus.

Pastatas 4.jpg
2021 04 14
Meno kūrėjams – palankesnė socialinės apsaugos programa

Nuo šiol kūrybinių prastovų išmokų skyrimo tvarka bus kur kas palankesnė meno kūrėjams. Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui pakeisti tai reglamentuojančias Meno kūrėjų socialinės apsaugos programos nuostatas.

Pastato lentelė.jpg
2021 04 13
Savivaldybių kultūros darbuotojų atlyginimai šiemet didėja 3,4 mln. eurų

Savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimams valstybės biudžete šiemet papildomai skirta 1,6 mln. eurų. Vasario mėnesio duomenimis, dar 1,8 mln. eurų tam skyrė 54-ios šalies savivaldybės, vykdydamos su Kultūros ministerija pasirašyto bendradarbiavimo memorandumo nuostatas.

coins-1523383_1920.jpg
2021 04 12
Savarankiškai dirbantys kūrėjai kviečiami suskubti naudotis jiems skirta subsidija

Kultūros ministerija ragina individualiai dirbančius kūrėjus aktyviai naudotis finansine paramos priemone, skirta būtent savarankiškai veiklą vykdantiems žmonėms. 

Antanas Gailius. Gedimino Bartuškos (ELTA) nuotr..jpg
2021 04 11
Sveikinimas 70-metį švenčiančiam vertėjui ir poetui Antanui Gailiui

Šiandien 70-ies metų jubiliejų mini vertėjas, poetas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Antanas Gailius. 

Dainiaus Labučio-3.jpg
2021 04 09
Sveikinimas jubiliejų mininčiam kino režisieriui ir prodiuseriui Arūnui Mateliui

Šiandien 60-metį švenčia dokumentinio kino režisierius, prodiuseris, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Arūnas Matelis.  

vax.jpg
2021 04 08
Vakcinuotis kviečiamos įmonės, turinčios ne mažiau kaip 100 darbuotojų

Nuo balandžio 8 d., ketvirtadienio, didelės įstaigos, įmonės ar organizacijos, kuriose dirba ne mažiau kaip 100 darbuotojų, galės vakcinuotis. Savivaldybėms rekomenduojama teikti prioritetą toms įmonėms ar organizacijoms, pagal kurių veiklos sritį per praėjusį ar šį mėnesį nustatyta daugiausiai COVID-19 ligos protrūkių. 

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 8 Pirmyn