Visos naujienos

RSS Spausdinti
LOGO KM III.jpg
2016 12 30
Kultūros ministerija skelbia dokumentų priėmimą dėl Paramos gavėjo statuso suteikimo

Nuo 2017 m. sausio 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymo Nr. I-172 pakeitimo įstatymui, fiziniai asmenys, kuriems yra suteiktas meno kūrėjo statusas, turi teisę tapti paramos gavėjais.

LOGO KM III.jpg
2016 12 30
Kultūros ministerija skelbia dokumentų priėmimą Meno kūrėjo ar Meno kūrėjų organizacijos statusui gauti

Kultūros ministerija skelbia dokumentų priėmimą Meno kūrėjo ar Meno kūrėjų organizacijos statusui gauti – paskutinė galimybė norintiems tapti paramos gavėjais.

Vėliavos ceremonija.jpg
2016 12 30
Sausio 1-ąją minėsime Lietuvos vėliavos dieną

Sausio 1-ąją, minint Lietuvos vėliavos dieną, Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinyje Gedimino pilies bokšte bus pagerbta Lietuvos valstybės vėliava. Ceremonija vyks 14.00 val. Katedros aikštėje, Gedimino paminklo papėdėje.

susitikimas Nac muziejuje12.jpg
2016 12 29
Kultūros ministrė su Seimo Pirmininku, aplinkos ministru ir Nacionalinio muziejaus direktore aptarė Gedimino kalno tvarkybos darbus

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson apžiūrėjo Gedimino kalno nuošliaužas ir kartu su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu, aplinkos ministru Kęstučiu Navicku ir muziejaus direktore Birute Kulnyte aptarė kalno tvarkybos darbus.

Venclauskiu namai.jpg
2016 12 29
Pradedami Venclauskių namų projekto tvarkybos darbai

Pradedami Šiaulių „Aušros“ muziejaus Venclauskių namų pritaikymo daugiafunkcėms muziejinėms veikloms įgyvendinimo darbai – skelbiamas pastato ir ekspozicijos įrengimo projektavimo bei rangos darbų konkursas.  

LOGO KM III.jpg
2016 12 28
Patikslintas UNESCO konvencijos taikymas

Kultūros ministerija informuoja, kad yra atnaujintas 2006 metais Lietuvos Respublikos ratifikuotos „UNESCO konvencijos dėl kultūrų raiškos įvairovės apsaugos ir skatinimo“ vertimas į lietuvių kalbą. Nuo šiol šios konvencijos pavadinimas yra „UNESCO konvencija dėl kultūros raiškos įvairovės apsaugos ir skatinimo“.

Gedkalnas 11.jpg
2016 12 27
Gedimino kalnas bus tvarkomas kompleksiškai

Penktadienį pasitarimo Kultūros ministerijoje metu priimtas sprendimas dėl Gedimino kalno uždarymo. Kalno prieigose įrengtos informacinės lentelės lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, apie uždarymą informuotas Valstybinis turizmo departamentas, Vilniaus miesto savivaldybė, kelionių agentūros.

LRKM.JPG
2016 12 20
Suformuota kultūros ministrės L. Ruokytės-Jonsson politinio pasitikėjimo komanda

Suformuota naujosios kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson politinio pasitikėjimo komanda.

Pastoras.jpg
2016 12 19
Žymiam choreografui Krzysztofui Pastorui – aukščiausias Kultūros ministerijos apdovanojimas

Gruodžio 17 d. kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson aukščiausią Kultūros ministerijos apdovanojimą, Garbės ženklą „Nešk savo šviesą ir tikėk“ įteikė choreografui Krzysztofui Pastorui.

LRKM.JPG
2016 12 16
Parengta Lietuvos kultūros tarptautiškumo politikos galimybių studija

Pirmą kartą Lietuvoje buvo atlikta Lietuvos kultūros tarptautiškumo politikos formavimo ir įgyvendinimo tobulinimo galimybių studija. Ši studija – įrankis kultūros tarptautiškumo politikos formuotojams ir įgyvendintojams tikslingiau ir efektyviau panaudoti turimus resursus.

Knygos meno konkursas.jpg
2016 12 16
Kvietimas teikti pasiūlymus „Metų vertėjo krėslo“ premijai

Lietuvių PEN centras ir Kultūros ministerija kviečia teikti pasiūlymus  „Metų vertėjo krėslas“ premijai gauti. Premija teikiama už geriausią grožinės literatūros ir meninės eseistikos vertimą į lietuvių kalbą.

Knygos meno konkursas foto 22.jpg
2016 12 16
Skelbiamas Knygos meno konkursas

Lietuvos kultūros ministerija, siekdama išrinkti geriausias meninio apipavidalinimo ir poligrafinio atlikimo Lietuvos leidyklų 2016 metais išleistas knygas, skelbia Knygos meno konkursą.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 35 Pirmyn