Vyks penktoji kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“

Data

2018 01 31

Įvertinimas
5
999999999999999999999.jpg

Šių metų balandžio 3–6 d. dienomis Kultūros ministerija, Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru jau penktą kartą organizuoja kultūros edukacijos savaitę „Menų dūzgės“.

Kviečiame kultūros organizacijas įsijungti į šį kultūrinės edukacijos sąjūdį ir pristatyti mokytojams ir mokykloms skirtus renginius. Siekiant suaktyvinti mokytojų ir mokyklų dalyvavimą, planuojama į projektą pritraukti įvairių dalykų mokytojus.

Informaciją apie savo renginius ir programas, kuriuos norėtumėte pristatyti mokytojams kultūros edukacijos savaitės metu, prašome patalpinti „Ugdymo sodo“ internetinėje platformoje iki 2018 m. vasario 28 d.

Planuojantiems kultūros edukacijos savaitėje „Menų dūzgės“ dalyvauti pirmą kartą ar turintiems klausimų dėl renginio ar programos patalpinimo „Ugdymo sodo“ svetainėje, kviečiame atvykti į informacinį renginį, kuris vyks 2018 m. vasario 21 d. 13.30 val. Kultūros ministerijoje (J. Basanavičiaus g. 5, LT-01118 Vilnius). Į informacinį renginį prašome registruotis iki 2018 m. vasario 14 d. el. paštu Zydre.Jankeviciene@upc.smm.lt

„Menų dūzgės“ savaitės tikslas – skatinti mokytojus mokytis visą gyvenimą, plėtoti kultūrinę kompetenciją ir suprasti edukacines erdves kaip mokinių kūrybingumą skatinančią mokymosi aplinką. Savaitės metu mokytojai tradiciškai kviečiami apsilankyti nuolatines muziejų ekspozicijas, parodas, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, susipažinti su naujausiomis edukacinėmis programomis ir pasiūlymais įvairaus amžiaus vaikams, jaunimui.