Visos naujienos

Liudo Masio nuotr.JPG
2021 07 29
S. Kairys: „Lietuvos ir Pietų Korėjos santykiuose kultūrai tenka reikšmingas vaidmuo“

Kultūros ministras Simonas Kairys šiandien susitiko su Pietų Korėjos parlamentarais. Susitikimo metu aptartos kultūrinio bendradarbiavimo perspektyvos bei ypatinga abi šalis jungianti sukaktis – šiemet minimas Lietuvos ir Pietų Korėjos diplomatinių santykių 30-metis.

Gedimino Savickio nuotr2.jpg
2021 07 29
Sveikinimas violončelininkui Davidui Geringui 75-mečio proga

Pasaulinio garso violončelininkas, dirigentas profesorius Davidas Geringas šiandien pažymi 75-metį.

Lauros Vansevičienės nuotr..jpg
2021 07 28
Valstybinio jaunimo teatro vadovo konkursą laimėjo Audronis Liuga

Kultūros ministerijos konkursą eiti Valstybinio jaunimo teatro vadovo pareigas laimėjo dabartinis teatro vadovas Audronis Liuga.

Gedimino Savickio nuotr.jpg
2021 07 28
Sveikinimas 85-metį mininčiam dirigentui Juozui Domarkui

Šiandien dirigentas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Juozas Domarkas švenčia 85-metį.  

Kūrybinės dirbtuvės Klaipėdoje.jpg
2021 07 27
Klaipėdos pašto ateities vizijose – demokratiškos meno ir mokslo erdvės

Praėjusią savaitę surengus Klaipėdos centrinio pašto komplekso įveiklinimo galimybių studijos kontekstinės analizės pristatymą bei diskusiją uostamiestyje keturis dienas vyko ir tarpdisciplininės kūrybinės dirbtuvės.

EEE partnerių šventė.jpg
2021 07 23
EEE paramos Kultūros programos lėšos netrukus pasieks projektų vykdytojus

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje šventiniu renginiu paminėta ilgametė Lietuvos partnerystė su Islandija, Lichtenšteinu ir Norvegija – šalimis paramos teikėjomis pagal Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinį mechanizmą.

Skiepobusas. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.jpg
2021 07 22
Kultūros ministras S. Kairys viešai kreipiasi į kultūros sektoriaus lyderius: „Jūs galite ženkliai prisidėti kuriant virusui atsparesnę visuomenę“

Reaguodamas į lėtėjantį vakcinacijos tempą ir augantį užsikrėtimų koronavirusu skaičių, kultūros ministras Simonas Kairys viešai kreipiasi į kultūros sektoriaus lyderius, ragindamas juos aktyviai kviesti savo kolegas bei publiką skiepytis.

Ingridos Mockutės-Pocienės fotografija.jpg
2021 07 21
Viešoje diskusijoje – Klaipėdos centrinio pašto komplekso atgimimo scenarijai

Klaipėdos centrinio pašto kompleksas gali tapti kelias epochas reprezentuojančiu objektu, pritraukiančiu miestiečius ir turistus savo architektūra, įvairių kultūrų įtakos požymiais bei išskirtiniu objektu – kariljonu.

stop covid 19.jpg
2021 07 20
Tikrintis dėl COVID-19 turės ir nepasiskiepiję kultūros paslaugas teikiantys darbuotojai

Vyriausybės sprendimu papildytas sąrašas sričių, kurių darbuotojams nuo liepos 26 dienos būtini periodiniai profilaktiniai tyrimai. Į šį sričių sąrašą įtrauktas viešasis administravimas, taip pat laisvalaikio ir (ar) pramogų, kultūros, meno paslaugų teikimo veikla (renginių organizavimas ir lankytojų aptarnavimas).

Gedimino Savickio (ELTA) nuotrauka.jpg
2021 07 20
Kultūros ministro ir policijos vadovo susitikime – svarbi žinia muziejininkams ir kolekcininkams

Pirmadienį vykusiame kultūros ministro Simono Kairio ir policijos generalinio komisaro Renato Požėlos susitikime aptarta viena iš pastarojo meto aktualijų – įstatymo, numatančio registruoti visiškai netinkamus naudoti ar signalinius ginklus, įsigytus iki 2019 m. rugsėjo 1 d., įgyvendinimas.

photo_899928.jpg
2021 07 16
Prasideda 44-oji UNESCO Pasaulio paveldo komiteto asamblėjos sesija

Šiandien prasideda UNESCO Pasaulio paveldo komiteto 44-oji asamblėjos sesija, kurios tikslas – apžvelgti šalių pateiktas paveldo vietovių būklės įvertinimo ir periodines ataskaitas bei spręsti dėl šalių narių pateiktų paraiškų įtraukimo į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą.

i01_photo_932187.jpg
2021 07 16
Užuojauta mirus kompozitoriui Algirdui Klovai

Kultūros ministerijos vardu reiškiama užuojauta dėl kompozitoriaus, muzikanto, etnomuzikologo Algirdo Klovos mirties.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 28 Pirmyn