Režisierius Ignas Meilūnas dalyvauja tarptautiniame trumpametražių filmų festivalyje

Data

2021 05 06

Įvertinimas
0
WOODS(2015) still 1.jpg

Gegužės 7 d. pradedamas trečiasis „EUNIC London“ organizuojamas trumpametražių filmų festivalis „Laimingi būdami drauge“. Jame dalyvauja lietuvių režisieriaus Igno Meilūno animacinis filmas „Miškas“. Nuo gegužės 7 iki 16 d. virtualiai vyksiančiame festivalyje bus pristatoma 19 linksmų Europos šalių filmų, kurių programą sudarė kino kuratorė Shira MacLeod, vadovavusi Londono „Regent Street“ ir „Riverside Studios“ kino teatrams. 

Šiemet festivalio programą sudaro teminės dalys „Viltis“, „Stebuklai“ ir „Maži gyvenimo nusivylimai“, kviečiančios žiūrovus pažvelgti į šviesiąsias gyvenimo puses, aptikti džiugias akimirkas ir svajoti.

Filmų programą lydės trys renginiai, kuriuose filmų režisieriai pristatys savo filmus ir susitiks su žiūrovais. Gegužės 13 d. vyks pokalbis su režisieriumi I. Meilūnu.

Lietuviško filmo pristatymą festivalyje organizavo Lietuvos kultūros atašė Jungtinėje Karalystėje dr. Ūla Tornau su Lietuvos kultūros institutu ir agentūra „Lithuanian Shorts“. Festivalį organizuoja Europos šalių kultūros atašė tinklas „EUNIC London“ bendradarbiaudamas su ES delegacija Jungtinėje Karalystėje.

„EUNIC London“ tikslas – dalintis žiniomis ir resursais su Didžiosios Britanijos organizacijomis. Ši sąjunga vienija Londone esančius ES šalių kultūros institutus ir ambasadas. 

Daugiau informacijos apie festivalio filmus ir renginius