Panevėžio ir Klaipėdos apskričių bibliotekoms vadovauja naujos direktorės

Data

2019 01 03

Įvertinimas
0
Pastatas 4.jpg

Sausio 3 dieną darbą pradėjo Kultūros ministerijos surengtus konkursus laimėjusios Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorė Jurgita Bugailiškienė ir Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos direktorė Laima Pačebutienė.

Komunikacijos ir informacijos magistro (knygotyros studijų programos) kvalifikacinį laipsnį Vilniaus universitete įgijusi J. Bugailiškienė yra dirbusi projektų vadove Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje, kūrybinių ir plėtros projektų vadove bendrovėje „Bugiris“. Nacionalinius projektus ji taip pat vykdė Ugdymo plėtotės centre, yra dirbusi  Anykščių rajono savivaldybės mero patarėja kultūros klausimais.

Vilniaus universitete įgijusi aukštos kvalifikacijos bibliotekininko bibliografo diplomą ir VU Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos institute ryšių su visuomene profesines studijas baigusi Laima Pačebutienė prieš tai dirbo Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos direktoriaus pavaduotoja. Įvairiose pareigose šioje bibliotekoje L. Pačebutienė dirba nuo 1991 metų, Klaipėdos universiteto studentams ji dėsto su bibliotekininkyste susijusius kursus.

Apskrities viešosios bibliotekos vadovo kadencijos trukmė – penkeri metai.