Kultūros ministras sudarė komisiją Kultūros paveldo departamento tarnautojų veiklai ištirti

Data

2015 09 10

Įvertinimas
1
LRKM.jpg

Kultūros ministras Šarūnas Birutis rugsėjo 10 dieną sudarė ministerijos komisiją, vadovaujamą viceministro Romo Jarockio, kuriai pavedė teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais ištirti atsakingų Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos tarnautojų veiklą tikrinant ir derinant teritorijų planavimo, tvarkybos ir statybos darbų projektinę dokumentaciją Vilniaus senamiestyje.

 

Kultūros ministras įsakymą dėl komisijos sudarymo pasirašė atsižvelgdamas į rugsėjo 8 d. Kultūros ministerijoje įvykusiame susitikime su kultūros paveldo apsauga aktyviai besidominčios Užupio bendruomenės atstovų išsakytus pastebėjimus ir iškeltas problemas bei raštu pateiktą prašymą  nuodugniai ištirti Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos tarnautojų netinkamą veiklą.

 

Kultūros ministro teigimu, būtina išnarplioti susidariusią situaciją, kurioje yra daug neaiškumų, priimti sprendimai dėl Vilniaus senamiestyje vykdomų rekonstrukcijų ir naujų statybų neatrodo pakankamai skaidrūs, todėl visuomenei būtina duoti aiškų atsakymą dėl jų teisėtumo. „Iš valstybės tarnautojų, atsakingų už susidariusią situaciją ir problemų išsprendimą bus reikalaujama asmeninės atsakomybės“, – teigia kultūros ministras.