Kultūros ministerija prisijungė prie nacionalinio projekto „Pažink valstybę“

Data

2017 12 05

Įvertinimas
1
Pažink valstybę 10.jpg

Šiandien Kultūros ministerija prisijungė prie nacionalinio projekto „Pažink valstybę“. Ministerijoje lankėsi ir savo projektinę veiklą pristatė septynios mokyklos iš skirtingų Lietuvos regionų. Sveikindama projekto dalyvius kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson pabrėžė, kaip svarbu, kad jaunimas įsitraukia į visuomeninę ir kultūrinę veiklą, aktyviai domisi valstybės reikalais, prisideda sprendžiant visuomenei rūpimas problemas.

„Džiugu, kad nutarėte dalyvauti projekte „Pažink valstybę“. Esate pilietiški, atsakingi, norite kurti mūsų visų Lietuvos ateitį. Būkite atkaklūs ir niekada nenuleiskite rankų“, – sakė kultūros ministrė L. Ruokytė-Jonsson.

Mokiniai iš Vilniaus „Juventos“ gimnazijos, Skuodo „Bartuvos“ ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijų, Vilniaus rajono Kyviškių, Mažeikių rajono Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio, Šalčininkų rajono Čiužakampio pagrindinių mokyklų bei Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos išradingai ir kūrybiškai pristatė nagrinėtas problemas, pasiūlė įvairius sprendimo būdus ir rūpimus klausimus aptarė su Kultūros ministerijos specialistais.

Nacionalinį projektą „Pažink valstybę“ organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Valstybės pažinimo centras. Į pusę metų truksiančias projekto veiklas įsitraukė mokiniai ir mokytojai iš 60-ies Lietuvos mokyklų. Netradicinėse mokymo aplinkose jie ne tik diskutuoja apie visuomenei aktualias problemas, bet ir ieško jų sprendimo kelių.