Kontaktų mugėje – dėmesys kūrybiškai vietokūrai ir partnerių paieškos

Data

2020 01 16

Įvertinimas
4
EEE.jpg

Sausio 16 dieną Verkių rūmuose surengta Europos ekonominės erdvės lėšomis finansuojamos Kultūros programos kontaktų mugė. Ją organizavo Kultūros ministerija kartu su Centrine projektų valdymo agentūra.

Renginio pirmojoje dalyje pristatyta Kultūros programos koncepcija, šios programos svarba, nuveikti darbai kultūros prieinamumui regionuose skatinti. Pranešėjai iš Lietuvos, Norvegijos ir Lichtenšteino pasidalijo įžvalgomis apie kultūrinį verslumą, kultūros prieinamumą, partnerystės galimybėmis savo šalyje ir rekomendacijomis. Dėmesys skirtas ir kūrybiškai vietokūrai kaip kultūros projektų įrankiui, buvo pristatyti kūrybiškos vietokūros pavyzdžiai Norvegijoje. Taip pat vyko kūrybinės dirbtuvės.

Vėliau vyko kontaktų mugė, kurioje dalyviai galėjo susipažinti su potencialiais partneriais. Kontaktų mugėje prisistatė kultūros organizacijos iš Lietuvos ir Norvegijos.

Kultūros programa skatina kultūrinį verslumą, kultūrines, kūrybines ir menines veiklas, prisidedančias prie tvaraus vystymosi ir socialinės sanglaudos palaikymo, taip pat tinklų kūrimą ir tarptautinį bendradarbiavimą ar mainus kultūros srityje.

Mariaus Morkevičiaus nuotr.