Darbą pradėjo kultūros atašė Jungtinėje Karalystėje Ūla Tornau

Data

2021 01 11

Įvertinimas
1
Ula Tornau.jpg

Kultūros atašė pareigas Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje jau pradėjo eiti dr. Ūla Marija Tornau.

Ji sako, kad pradėjus dirbti Jungtinėje Karalystėje griežčiausio karantino pradžioje teks ieškoti kuo įvairesnių bendravimo ir komunikacijos formų bei formatų: „Šioje situacijoje pirmiausia tikiuosi rasti būdų ir kanalų įdomiai iškomunikuoti jau sukurtą turinį, jo puikaus ir lengvai retransliuojamo visose Lietuvos kultūros srityse – tiek šiuolaikinio meno, muzikos ir šokio bei džiazo srityse tikrai gausiai buvo suprodiusuota pernai. Labai svarbu, kad šis itin kokybiškas ir jau sukurtas turinys pasiektų kuo platesnę auditoriją. Vienas iš mano tikslų taip pat būtų į Lietuvos kultūros produkciją ir sklaidą Jungtinėje Karalystėje įtraukti akademines institucijas, tarp kultūros organizacijų užmegzti ryšius, susijusius su kultūros edukacija, stažuotėmis ir mokymais.“    

Ū. M. Tornau yra baigusi istorijos magistrantūros studijas Utrechto ir Vidurio Europos universitetuose, 2016 m. Vilniaus dailės akademijoje įgijo menotyros mokslų daktaro laipsnį. Nuo 2007 m. dirbo Šiuolaikinio meno centre.

Kultūros atašė kadencijos trukmė – treji metai.

Visvaldo Morkevičiaus nuotrauka