Aptartos Kultūros ir Krašto apsaugos ministerijų glaudesnio bendradarbiavimo galimybės

Data

2017 02 21

Įvertinimas
1
meet kam.jpg

Vasario 20 d. Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson susitiko su Krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu, aptarė rengiamas Vyriausybės programos įgyvendinimo priemones, valstybės atkūrimo šimtmečio įgyvendinimo veiksmus, kino edukacijos, informacinio ir medijų raštingumo iniciatyvas visuomenės saugumo poreikiams.

Pasak L. Ruokytės-Jonsson, esant valstybės saugumo prioritetui ir rengiantis valstybės atkūrimo šimtmečiui, privalome tinkamai išnaudoti visas horizontalaus tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybes, telkiant profesionalus ir ekspertus, nevyriausybines pilietines organizacijas, panaudojant jų kūrybinį potencialą.

„Kultūra yra pagrindinis ginklas ir priemonė visuomenės kultūrinės tapatybės sąmoningumo ir bendruomeniškumo formavimui, vienybės stiprinimui, tradicinių tautinių bendruomenių kultūrinės ir kūrybinės veiklos bei regionų sociokultūrinės įtraukties skatinimui“, – susitikimo metu sakė kultūros ministrė.

Susitikimo metu buvo sutarta veiksmingiau įgyvendinti komunikacijos apie Lietuvos kultūrą ir istoriją stiprinimo projektus.