Visos naujienos

Mickūnas.jpg
2017 06 23
Filosofui Algiui Mickūnui įteiktas aukščiausias Kultūros ministerijos apdovanojimas

Birželio 23 d. filosofui, žymiam išeivijos kultūros ir visuomenės veikėjui Algiui Mickūnui už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui, už bendruomeniškumo stiprinimą, už asmeninę atsakomybę, kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką įteiktas Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos aukščiausias apdovanojimas garbės ženklas „Nešk savo šviesą...

kalnas.jpg
2017 06 20
Kultūros ministrė: „Gedimino kalnas sunkiai serga, bet per pusę metų likviduota krizinė situacija“

Birželio 20 d. kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir aplinkos ministras Kęstutis Navickas aptarė Gedimino kalno situaciją ir susitiko su į Vilnių atvykusiais Lenkijos hidrogeologijos, hidrotechnikos ir geologijos specialistais.

Neįgaliųjų.jpg
2017 06 20
Kultūros ministrė: „Kultūra ir menas – efektyviausios integracijos priemonės“

Kultūros ministerijoje susirinkusius Neįgaliųjų reikalų tarybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos narius pasveikino kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson. Pasak ministrės, vienas Kultūros ministerijos uždavinių – vis didesnis socialinių-kultūrinių naujovių, inovacijų kuriant ir diegiant įvairius bendravimo ir...

RutaSepetysPhotobyMagda Starowieyska Fotorzepa2012_12.jpg
2017 06 19
Rutai Sepetys – garbingas Jungtinės Karalystės apdovanojimas

Šiemet Carnegie medaliu už knygą „Druska jūrai“/ Salt to the sea apdovanojama Ruta Sepetys. CILIP Carnegie and Kate Greenaway apdovanojimai – vieni garbingiausių ir prestižiškiausių apdovanojimų Jungtinėje Karalystėje už geriausias vaikų ir jaunimo knygas.

koncertų salė.jpg
2017 06 15
Su Vilniaus meru aptartas Nacionalinės koncertų salės projektas

Birželio 15 d. Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson susitiko su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi ir aptarė galimus Nacionalinės koncertų salės projekto įgyvendinimo etapus. Visų pirma aptartos galimos lokalizacijos Vilniuje, kur galėtų būti pastatyta 1500 vietų Nacionalinė koncertų salė.

padeka is finmin2.JPG
2017 06 15
Kultūros ministerijai įteikta padėka "Už gerąją praktiką skaidriai ir tikslingai atrenkant partnerius"

Šiandien ES fondų investicijų stebėsenos komiteto posėdyje Kultūros ministerijai įteikta padėka "Už gerąją praktiką skaidriai ir tikslingai atrenkant partnerius".

Misija 2.jpg
2017 06 14
Kultūros ministrė susitikime su „Misija Sibiras“ dalyviais: „Visa širdimi esu su jumis“

Šiandien, birželio 14 d., kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson susitiko su „Misija Sibiras‘17“ ekspedicijos dalyviais. Kultūros ministrė pasidžiaugė, kad prieš 12 metų gimusi idėja išaugo į visą Lietuvą apimantį, visuomenę buriantį ir ypač jaunimą motyvuojantį reiškinį.

gintautas-kevisas-pateike-komentarus-apie-teatro-rekonstrukcija-ir-finansavima-58b57b1becaa6.jpg
2017 06 13
Paskirtas laikinas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas

Laikinai einančiu Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovo pareigas skiriamas projektų valdymo specialistas Sigitas Žutautas.  

logo.jpg
2017 06 12
Atleidžiamas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Gintautas Kėvišas

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson, remdamasi Kultūros ministerijos tyrimo komisijos rekomendacija, atleido Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorių Gintautą Kėvišą iš pareigų. Tyrimo komisija konstatavo, jog G. Kėvišas sistemiškai painiojo privačius ir viešuosius interesus.

Pečiora.jpg
2017 06 12
Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson: bevizis režimas Ukrainai atveria dar daugiau galimybių bendradarbiauti kultūros srityje

Birželio 12 d. kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson kartu su Ukrainos kultūros ministru Yevhen Nyshchuku Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Lietuvos dailės muziejus) atidarė meninės fotografijos parodą „Kijevo Pečorų laura – Ukrainos šventovė“. Šis projektas yra...

telsiai111.jpg
2017 06 09
Kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson dėmesys kultūrai ir menui regionuose

Birželio 10 d. kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson lankėsi Telšiuose.

Reg 1.jpg
2017 06 09
Kultūros ministrė susitiko su regioninės žiniasklaidos atstovais

Birželio 9 d. Kultūros ministerijos vadovybė susitiko su regioninės žiniasklaidos atstovais ir aptarė regionų kultūros politikos aktualijas bei prioritetus.  

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 32 Pirmyn