Visos naujienos

taryba.png
2021 11 30
S. Kairys kultūros ministrų taryboje: „Kaunas – puikus pavyzdys, kaip ES galimybės keičia ne tik vietoves, bet ir bendruomenes“

ES atveriamos galimybės kultūros bei paveldo srityse gali atnešti didžiulių pokyčių ne tik konkrečiose vietovėse, bet ir vietos bendruomenėse, o Kaunas – puikus to pavyzdys. 

IMG_4142.JPG
2021 11 30
Paaiškėjo 12 pretendentų į Lietuvos nacionalines kultūros ir meno premijas

Lietuvos nacionalinių kultūros ir meno premijų komisija paskelbė 12-os kūrėjų, pretenduojančių gauti 2021 metų Lietuvos nacionalines kultūros ir meno premijas, sąrašą.

Iliustracija naujienai.png
2021 11 29
„Knygų starto“ lauknešėliai – visiems Lietuvos naujagimiams

Nuo šiandien kiekvienas Lietuvos naujagimis gaus lauknešėlį, kuris padės žengti pirmuosius skaitymo patirties žingsnius. Tarptautine patirtimi paremtas ankstyvojo skaitymo projektas „Knygų startas“, pernai išbandytas Vilniaus apskrityje, tampa nacionalinis ir yra pirmas ir vienintelis tokio masto ankstyvojo skaitymo skatinimo projektas Lietuvoje.

SetP Stanikas (Svajonė ir Paulius Stanikai).jpg
2021 11 29
Sveikinimas menininkei Svajonei Stanikienei jubiliejaus proga

Tarpdisciplininio meno kūrėja, kūrybinio dueto „SetP Stanikas“ narė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Svajonė Stanikienė šiandien švenčia 60-metį.

01.jpg
2021 11 26
Kultūros ministras pasveikino tarptautinės fotografijų parodos Paryžiuje dalyvius

Lapkričio 25 d. Paryžiuje atidaryta paroda „transitory. Photographs of Esch-sur-Alzette – Kaunas – Novi Sad“.

SK su Prancuzijos kulturos ministre.jpg
2021 11 25
S. Kairys: „2022-ieji atvers ypatingas galimybes Lietuvos ir Prancūzijos kultūriniam bendradarbiavimui“

Kultūros ministras Simonas Kairys lapkričio 24 d. Paryžiuje susitiko su Prancūzijos kultūros ministre Roselyne Bachelot-Narquin. Ministrai aptarė dvišalio kultūrinio bendradarbiavimo perspektyvas ir artėjančio Prancūzijos pirmininkavimo ES Tarybai prioritetus kultūros srityje.  

Dainiaus Labučio.jpg
2021 11 25
Bus pristatyta galimybių studija dėl Nacionalinės muziejinių vertybių saugyklos

Gruodžio 3 d. 9.30 val. bus pristatomi galimybių studijos „Nacionalinės muziejinių vertybių saugyklos poreikio ir alternatvyų analizė“ rezultatai.

Vygintas.jpg
2021 11 23
Kultūros viceministras Vygintas Gasparavičius: vienas geriausių būdų kovoti su dezinformacija – užbėgti jai už akių

Buvusio JAV viceprezidento Huberto H. Humphrey‘aus vardu pavadintoje stažuotėje, kuri yra Fulbrighto mainų programos dalis, vienintelis iš Lietuvos dalyvavęs kultūros viceministras Vygintas Gasparavičius sako, kad ši pandemija, deja, tapo puikia terpe plisti propagandai.

09.22Spaudoskonferencija-6.jpg
2021 11 23
S. Kairio vizito Paryžiuje ir Briuselyje metu – dėmesys kultūriniam bendradarbiavimui, „Kaunas 2022“ programai ir paveldui

Kultūros ministras Simonas Kairys šiandien pradeda savo vizitą Paryžiuje, kurio metu daug dėmesio ketinama skirti kultūriniam Lietuvos bei Prancūzijos bendradarbiavimui bei artėjantiems Kauno – Europos kultūros sostinės programos metams. 

Lietuvos kultūros tarybos nuotrauka.jpg
2021 11 23
S. Kairys: „LKT finansavimo pertvarka žymi ir požiūrio pokytį“

Seimas Vyriausybės teikimu pripažino Kultūros rėmimo fondo (KRF) įstatymą netekusiu galios ir priėmė reikalingus pakeitimus Lietuvos kultūros tarybos (LKT) įstatyme.

Evi Lemberger nuotrauka1.jpg
2021 11 22
Kultūros viceministras A. Vilčinskas: Lietuvos kultūros sezonas Bavarijoje – impulsas tolesniam bendradarbiavimui

Keturių dienų lietuviška programa Blaibacho koncertų salėje savaitgalį baigėsi visus metus trukęs Lietuvos kultūros sezonas Bavarijoje. Baigiamuosiuose renginiuose dalyvavo kultūros viceministras Albinas Vilčinskas, jis taip pat susitiko su Bavarijos žemės mokslo ir meno ministru Berndu Sibleriu.

VMS mecenato ženklas.jpg
2021 11 22
Įmonei „Alma littera“ siūloma suteikti savivaldybės mecenatės vardą

Kultūros ministro sudaryta Mecenavimo taryba nutarė rekomenduoti Vilniaus miesto savivaldybės tarybai suteikti Vilniaus miesto savivaldybės mecenatės vardą įmonei „Alma littera“ už skirtą 300 tūkst. eurų paramą Vilniaus universiteto fondui.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 30 Pirmyn