Kūrybiška Europa

Programa „Kūrybiška Europa 2021–2027 m.“ yra Europos Sąjungos programa, skirta Europos kultūrai, kinui, televizijai, muzikai, literatūrai, scenos menui, paveldui ir kitoms susijusioms sritims remti. Programa toliau tęsia sėkmingą programos „Kūrybiška Europa 2014–2020 m.“ veiklą bei remiasi ankstesnių programų „Kultūra“ ir MEDIA, pagal kurias jau beveik 30 metų buvo remiami Europos kultūros ir audiovizualinis sektoriai, gerąja patirtimi. „Kūrybiška Europa 2021–2027 m.“ suteiks 2,2 milijardų eurų paramą, taip stiprindama Europos kultūros ir kūrybos sektorius. Programa saugo ir skatina Europos kultūrinę ir kalbinę įvairovę, meninį ir kultūrinį bendradarbiavimą tarp Europos profesionalų, audiovizualinio sektoriaus konkurencingumą ir inovatyvumą, remia europietiško turinio kūrimą, sklaidą ir populiarinimą bei medijų raštingumą. Daugiau informacijos.

Kūrybinių inovacijų laboratorijos krypties kvietimas

Kūrybinių inovacijų laboratorija skatins įvairių kultūros ir kūrybinių sektorių dalyvius kurti ir išbandyti inovatyvius skaitmeninius sprendimus, galinčius turėti teigiamą ilgalaikį poveikį daugeliui kultūros ir kūrybos sektorių.

2022 m. „Kūrybinių inovacijų laboratorijos“ temos – ekologiškumas ir inovatyvios švietimo priemonės, kuriomis sprendžiamos visuomenei aktualios socialinės temos, pavyzdžiui, dezinformacija.

Paraiškas galima teikti iki rugsėjo 7 d. 17 val. (Briuselio laiku).

Išsamiau: https://bit.ly/3dIPHjC

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-18