Nacionalinės koncertų salės projektas

Įgyvendinant Vyriausybės įsipareigojimą inicijuoti Nacionalinės koncertų salės statybas, Kultūros ministerijoje įkurta veiklos grupė, kurios užduotis – atlikti parengiamuosius Nacionalinės koncertų salės darbus.

2018 m. sausio 10 d. buvo pasirašytas LR kultūros ministro ir Vilnius m. savivaldybės mero Ketinimų protokolas dėl Nacionalinės koncertų salės paslaugų infrastruktūros sukūrimo Vilniuje, ant Tauro kalno (V. Mykolaičio-Putino g. 5), kartu su Ketinimo protokolu patvirtintas Ketinimų protokolo įgyvendinimo planas 2017-2022 m.

2018 m. kovo 16 d. Kultūros ministerija paskelbė viešąjį pirkimą dėl Nacionalinės koncertų salės paslaugų infrastruktūros sukūrimo Vilniuje programinės, akustinės ir urbanistinės galimybių studijos paslaugų pirkimo.

Galimybių studija, pasitelkiant tarptautinę patirtį, pateiks programinių, akustinių ir urbanistinių parametrų analizę bei argumentuotus siūlymus bei išvadas dėl objekto ir aplinkinės teritorijos funkcijų programos, objekto įveiklinimo ir valdymo modelio, atliks planuojamo objekto kaštų ir naudos analizę. Galimybių studija padės pagrindus architektūrinio konkurso užduoties ir techninio projekto parengimui bei tolesniems statinio projekto vykdymo bei priežiūros darbams, padės tinkamai ir pagrįstai suplanuoti valstybės biudžeto lėšas Nacionalinės koncertų salės projektavimui, statybai, įrengimui ir įveiklinimui.

Planuojama 1500-2000 vietų Nacionalinė koncertų salė, atitinkanti pasaulinius koncertų salių standartus, taptų vienu iš didžiausių kultūros traukos centrų Baltijos šalyse.

Nacionalinės koncertų salės darbo grupė 2018-07-11

Nacionalinės koncertų salės darbo grupė 2018-08-07

Nacionalinės koncertų salės darbo grupė

Ketinimų protokolas dėl Nacionalinės koncertų salės paslaugų infrastruktūros sukūrimo Vilniuje

Nacionalinės koncertų salės paslaugų infrastruktūros sukūrimo Vilniuje įgyvendinimo planas 2017-2022 m. (Ketinimų protokolo priedas)

Nacionalinės koncertų salės paslaugų infrastruktūros sukūrimo programinės, akustinės ir urbanistinės galimybių studijos, įvertinant objekto ir aplinkinės teritorijos teikiamų paslaugų potencialą bei poreikius, techninė specifikacija ir priedai:

Techninė specifikacija

Priedas Nr.1

Priedas Nr. 2

Priedas Nr. 3

Priedas Nr. 4

Kauno miesto siūlymas dėl Nacionalinės koncertų salės

Kauno miesto siūlymas dėl Nacionalinės koncertų salės

Latvijos patirtis

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-08-07