Kultūros ministerija skelbia kandidatų į Lietuvos kultūros ir meno tarybą dokumentų priėmimą (profesionaliems šalies menininkams atstovaujančių organizacijų, nepriklausančių Lietuvos meno kūrėjų asociacijai)

Galioja iki

2017-03-31

Kultūros ministerija kviečia organizacijas, atstovaujančias profesionaliems šalies menininkams ir nepriklausančias Lietuvos meno kūrėjų asociacijai, siūlyti kandidatus į Lietuvos kultūros ir meno tarybą. Vadovaujantis Lietuvos kultūros ir meno tarybos nuostatų 7 punktu, Tarybą sudaro 15 narių, iš kurių 3 skiria profesionaliems šalies menininkams atstovaujančios organizacijos, nepriklausančios Lietuvos meno kūrėjų asociacijai. 

Kviečiame organizacijas iki 2017 m. kovo 31 d. (imtinai) teikti asmenų kandidatūras į Lietuvos kultūros ir meno tarybos narius. Kartu su teikimu turi būti pateiktas kandidato gyvenimo ir/ar kūrybinės veiklos aprašymas.

Pasibaigus dokumentų priėmimo terminui Kultūros ministerija informuos visas teikiančiąsias organizacijas apie numatomo susitikimo laiką, kurio metu bus išrinkti 3 kandidatai į Lietuvos kultūros ir meno tarybos narius.

 

Dokumentus prašome siųsti adresu:

Lietuvos kultūros ir meno tarybos rinkimai

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

J.Basanavičiaus g. 5

LT-01118 Vilnius

Arba el. paštu: dmm@lrkm.lt

Informaciją dėl dokumentų pateikimo meno kūrėjo statusui gauti teikia Meno ir kūrybinių industrijų politikos departamento Profesionaliojo meno skyriaus patarėja Justė Sviderskytė  Tel. (8 5) 219 3581 El. p. juste.sviderskyte@lrkm.lt