Žurnalo „The Happy Hypocrite: Tolstoyevsky“ pristatymas Londone

Data

2018 05 31

Įvertinimas
1
IMG_9386.JPG

Gegužės 30 d. 19 val. Londono Camden meno centro kavinėje buvo pristatytas 10-asis žurnalo „The Happy Hypocrite“ numeris. Pristatyme dalyvavo kviestinės šio numerio redaktorės Virginija Januškevičiūtė ir menininkė Elena Narbutaitė, rašytoja Isabel Waidner, leidyklos „Book Works“ atstovai ir 11-ojo „The Happy Hypocrite“ numerio redaktorė Erica Scourti.

„The Happy Hypocrite“ – tai 2008-aisiais pradėtas leisti kasmetinis kultūrinis žurnalas, publikuojantis menininkų tekstus. Įkvėptas modernių, eksperimentinių bei avangardinių žurnalų, tokių kaip „Bananas“, „Documents“, „The Fox“, „Merlin“ ir „Tracks“, šis leidinys plėtoja šių svarbių žurnalų metodiką ir tuo pat metu formuoja visiškai naują požiūrį į tekstus, cirkuliuojančius meno lauke.

10-ajame žurnalo numeryje publikuojami Davido Bernsteino, Monikos Kalinauskaitės, Zoe Kinsgley, Michaelo Lawtono, Candicės Lin, Nicko Nortono, Kim Schoen, Isabelės Waidner ir Jono Žakaičio tekstai (Kalinauskaitės ir Žakaičio tekstus į anglų kalbą vertė Erika Lastovskytė). Žurnalas iliustruotas meininkų iš Vilniaus kolektyvo „ateate“ koliažais, Elenos Narbutaitės ir Gintauto Trimako fotografijomis ir Pierre’o Bonnard’o, Giovanni di Paolo, Félixo Vallottono ir Édouardo Vuillard’o tapybos darbų vaizdais.

 

Renginio organizatorius:

Anglijos meno tarybos remiama leidykla „Book Works“

 

Renginio partneriai:

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje bei Lietuvos kultūros institutas