Ministerija nacionaliniams, valstybiniams teatrams ir koncertinėms įstaigoms patvirtino – finansavimas bus

Data

2017 10 02

Įvertinimas
1
IMG_2526.JPG

Susitikime su nacionaliniais, valstybiniais teatrais ir koncertinėmis įstaigomis Kultūros ministerijos vadovai užtikrino, kad 2018 m. bus finansuojama ne tik pagal valstybės bazinio finansavimo programą, bet ir pagal Profesionaliojo scenos meno įstatyme numatytą Profesionalios scenos meno veiklos nacionalinę programą. Taip pat nutarė sudaryti bendrą darbo grupę, kurioje Įstaigų deleguoti atstovai (4 asmenys) kartu su ministerijos atstovais (3 asmenys) toliau dirbs ties Profesionalios scenos meno veiklos nacionaline programa.

„Šiandienos diskusija buvo racionali ir turininga, esu dėkinga teatrų ir koncertinių įstaigų vadovams už įsiklausymą bei pasirengimą išspręsti susidariusią situaciją. Mūsų tikslas bendras – nepertrūkstama ir kokybiška veikla“, – pažymėjo kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson.

Darbo grupė iki spalio pabaigos turėtų tikslinti Programą ir parengti jos nuostatus, kurie bus apsvarstyti ir tik tada tvirtinami ministrės.

Susitikimo metu taip pat sutarta, jog ministerijos vadovai dažniau susitiks su Įstaigų vadovais, tačiau susitikimai bus sektoriniai, kad kiekvieno susitikimo metu būtų galimybių optimaliai išnaudojant laiką apsvarstyti svarbiausius teatras ar scenos meno įstaigoms rūpimus klausimus.