Londono SUNDAY meno mugėje – lietuvių menininkų darbai

Data

2017 10 05

Įvertinimas
0
Trager_SUNDAY.jpg

Spalio 3-8 dienomis Frieze meno mugės metu vyksta SUNDAY meno mugė, pristatanti 25 tarptautines meno galerijas ir kuratorių iniciatyvas. Įkurta 2010 metais, SUNDAY mugė orientuojasi į mažesnes galerijas ir kylančius menininkus. Pirmą kartą šioje mugėje prisistato su Baltijos šalių bei tarptautiniais menininkais dirbanti iniciatyva iš Lietuvos „&editions“.

Specialiai SUNDAY mugei „&editions“ stende lietuvių menininkas Robertas Narkus rodys performatyvų kūrinį „Träger“ (Nešėjas), kuris šių metų pavasarį buvo eksponuotas Šiuolaikinio meno centro parodoje, parodos kuratoriai – Audrius Pocius ir Virginija Januškevičiūtė. Be Roberto Narkaus darbo „Träger“, „&editions“ pristatys ir Roberto Narkaus riboto tiražo leidinį „Doghme“, taip pat Jono Meko, Deimanto Narkevičiaus, Daniel Gustav Cramer, Julijos Goyd, Egyboy, Vytenio Buroko ir Justino Vilučio, Ulijonos Odišarijos riboto tiražo meno kūrinius (angl. „editions“) bei leidinius.

Riboto tiražo meno kūrinius – „editions“ mugėje taip pat pristato Daata Editions, Kunstraum, Liverpulio Bienalė bei Nottingham Contemporary.

„&editions“ šiais metais jau dalyvavo Los Andželo meno knygų mugėje „LAABF“ (remiant Lietuvos kultūros tarybai), taip pat savo kūrinius pristatė Tate Modern vysktančioje „OFF Print“ mugėje Londone ir visai neseniai grižo iš Niujorko meno knygų mugės Printed Matter‘s NY Art Book Fair.

SUNDAY mugėje tai pat eksponuojami ir dar vienos lietuvių menininkės – Elenos Narbutaitės darbai, kuriuos pristato ispanų galerija „PM8“.