Lietuvos menininkų darbai pristatomi meno mugėje „POSITIONS Berlin“

Data

2017 09 12

Įvertinimas
0
POSITIONS-Berlin-Art-Fair_feat.png

„POSITIONS Berlin“ tai rugsėjo 13-17 dienomis vyksiančios Berlyno meno savaitės dalis, kurioje lietuviškąjį meną pasauliui pristatys 4-ios Lietuvos galerijos.

Ketvirtus metus iš eilės duris į meno pasaulį atveria „POSITIONS Berlin“. Po meno mugės stogu šiemet svečiuosis 83 galerijos iš JAV, Japonijos bei 11 Europos šalių. Tarp pastarųjų – ir Lietuvos meno galerijų ketvertukas: tarptautinės meno mugės nuolatinės dalyvės „Meno Niša“ (Vilnius) ir „Meno Parkas“ (Kaunas) bei debiutantės – „Countour Art gallery“ (Vilnius) bei meno galerijų tinklas „Tsekh Gallery/Cechas“ (Kiev/Vilnius).

Lietuvos menininkai užpildys parodinę erdvę skirtingų žanrų bei technikų ekspozicijomis – nuo akvarelės iki interaktyvios instaliacijos. Ketvirtus metus pasirodysiantys „Meno Nišo“ menininkai šiemet pristatys J. Kyzikaitės, P. Šliaupos, G. Jagmino ir K. Gaitanžio kūrybą. Trečius metus Berlyno miesto gyventojus ir svečius į galerija kvies „Meno Parkas“. Ji supažindins su 6-ių menininkų: J. Gasiūno, P. Gilytės, E. Ulčickaitės, A. Andziulytės, A. Jonkutės ir E. Balsiukaitės-Brazdžiūnienės kūriniais. Jungtinė Kijevo ir Vilniaus galerija Berlyno meno mugėje startuos su M. Bilous ir I. Petrov darbų ekspozicijomis, o jauna, kilnojamoji Vilniaus galerija „Countour Art“ debiutui pasirinko E. Ridikaitės ir E. Gineitytės kūrybą.

Pažinčiai su šiuolaikinio meno perspektyvomis bei per naujo atrandama klasika kviečia „POSITIONS Berlin“, vykstanti Berlyno Arenoje (Arena Berlin), Eichenstrasse 4, 12435.

 

Daugiau apie renginį rasite: čia 

 

Rita Valiukonytė
Lietuvos Respublikos kultūros atašė Vokietijos Federacinėje Respublikoje