Kvietimas dalyvauti Kultūros edukacijos savaitėje

Data

2017 02 10

Įvertinimas
1
duzges.jpg

Kultūros ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru ir Švietimo ir mokslo ministerija kviečia kultūros organizacijas prisijungti prie jau tradicija tapusios kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“, kuri šiais metais vyks balandžio 10 d. – 14 d.

Kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“ yra Ugdymo plėtotės centro, Kultūros ir Švietimo ir mokslo ministerijų renginys tradiciškai vykstantis mokinių pavasario atostogų metu. „Menų dūzgių“ idėja gimė matant, jog kultūros įstaigų ir mokyklų bendradarbiavimas nėra toks intensyvus, koks galėtų būti. Ne visos mokyklos ir ne visos kultūros įstaigos suspėja išnaudoti viena kitos potencialą, todėl kultūros edukacijos savaitės metu mokytojai kviečiami sistemingai susipažinti su kultūros įstaigų projektais ir veiklomis, kurios yra skirtos mokiniams ir mokykloms. Vėliau šiose veiklose ir renginiuose mokytojai lankosi jau su savo mokiniais.   

Kultūros edukacijos savaitės organizatoriai kviečia kultūros organizacijas įsijungti į šį kultūrinės edukacijos sąjūdį ir pristatyti mokytojams ir mokykloms skirtus renginius. Siekiant suaktyvinti mokytojų ir mokyklų dalyvavimą, „Menų dūzgių“ organizatoriai planuoja neapsiriboti vien tik meno mokytojais ir į projektą sieks pritraukti įvairių dalykų mokytojus.

Informaciją apie savo renginius ar programas, kurias norėtumėte pristatyti mokytojams kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės 2017“ metu, prašome siųsti iki 2017 m. vasario 28 d. el. paštu: zydre.jautakyte@upc.smm.lt arba Ale.Vilutiene@upc.smm.lt.