Darbą pradeda LR kultūros atašė Švedijoje, Suomijoje ir Danijoje Živilė Etevičiūtė

Data

2017 08 01

Įvertinimas
0
ministre ir.jpg

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson rugpjūčio 1 d. susitiko su darbą Skandinavijos šalyse pradedančia Živile Etevičiūte. Buvo aptartos veiklos kryptys ir prioritetai skatinant kultūros profesionalų, kultūros ir kūrybinių organizacijų ryšius literatūros ir vertimo skatinimo, muzikos, teatro, fotografijos, vaizduojamųjų menų ir kt. srityse.

Živilė Etevičiūtė kultūros srityje dirba daugiau nei dešimt metų: 2004-2008 m. buvo VšĮ „Thomo Manno kultūros centras“ projekto vadove ir direktore, vėliau Vilniaus dailės akademijos, Nacionalinės dailės galerijos įvairių programų kuratore-koordinatore, paskutinius metus Lietuvos dailininkų sąjungos projekto „XVI Vilniaus tarptautinė tapybos trienalė. Nomadiški vaizdai“ vadove. Stažavosi įvairiuose Europos meno ir edukaciniuose centruose.

„Labai tikiuosi, kad kultūros atašė suaktyvins mūsų bendradarbiavimą su Skandinavijos šalimis, atnaujins buvusius kontaktus ir padės mūsų menininkams ir kultūros organizacijoms kartu su užsienio partneriais inicijuoti naujus kūrybinius projektus, dalijimąsi patirtimi ir žiniomis, pristatyti Lietuvos kultūrą reikšminguose kultūros centruose“, – pabrėžė kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson.

Kultūros atašė kadencijos trukmė – treji metai.