Berlyne pristatomas režisieriaus Donato Ulvydo filmas „Emilija iš Laisvės Alėjos“

Data

2017 07 11

Įvertinimas
0
7-Emilija is Laisves alejos1.JPG

Liepos 21 d. kino festivalis „Litauisches Kino Goes Berlin“ vasaros peržiūroje Berlyne pristatys režisieriaus Donato Ulvydo filmą „Emilija iš Laisvės Alėjos“. Lietuvoje didelio populiarumo sulaukusi drama bus pristatyta kine po atviru dangumi „Freiluftkino Insel im Cassiopeia“. Po peržiūros žiūrovai turės galimybę pabendrauti su filmo režisieriumi Donatu Ulvydu. 
„Emilija iš Laisvės alėjos“ – tai įtempta drama ir meilės istorija, paremta realiais įvykiais. Filmas vystosi 8-ojo dešimtmečio pradžioje, laikais, kai žodžio laisvė dar buvo slopinama, bet tuometinė santvarka jau buvo pradėjusi byrėti. Dramos centre – Emilija, jauna ir daug žadanti aktorė, kuri dėl savo praeities ir savo svajonių privalo nuolat balansuoti tarp meilės, aistros, intrigų ir išdavystės. Filme, meistriškai perteikiančiame tuometinę atmosferą, rodomos istorinės realijos bei patiriami herojų išgyvenimai, aktualūs visais laikais.

„Litauisches Kino Goes Berlin“, kuriam vadovauja Giedrė Simanauskaitė, šiais metais vyks jau 7-ąjį kartą lapkričio 2-6 dienomis. „Emilijos iš Laivės alėjos“ pristatymą dalinai remia Lietuvos kultūros tarybos programa „Globali Lietuva“ ir Lietuvos kultūros institutas bendradarbiaujant su Lietuvos LR kultūros atašė.

Peržiūra vyks liepos 21 dieną 21:30 val. kine po atviru dangumi „Freiluftkino Insel im Cassiopeia“
(Revaler Str. 99, 10245 Berlynas).

Daugiau apie renginį: čia

 

Rita Valiukonytė
Kultūros atašė
Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijos Federacinėje Respublikoje