Aktorius Audrius Bružas – tarptautinio profesionalaus improvizacijos teatro projekto „Our lives“ Berlyne dalyvis

Data

2018 03 27

Įvertinimas
1
00000000000.jpg

Berlyne kovo 25 dieną baigėsi savaitę trukęs tarptautinis improvizacijos teatro projektas „Our Lives“, kuriame dalyvavo dvidešimt aštuoni profesionalūs aktoriai iš visos Europos Sąjungos. Lietuvą šiame projekte atstovavo improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktorius Audrius Bružas. „Šią savaitę dar kartą įsitikinau, kad visada galima pažinti naujus dalykus, mokytis, augti ir tobulėti. Džiaugiuosi turėdamas unikalią galimybę vienoje scenoje dirbti su geriausiais Europos profesionalaus improvizacijos teatro atstovais“, – savo mintimis po festivalio dalinosi menininkas. 

Šių metų rugsėjo 24 dienomis teatras „Kitas kampas“ pristatys improvizacijos teatro spektaklį kartu su „Our Lives“ dalyve iš Austrijos Beatrix Brunschko.

„Our lives“ tai – dvejus metus trunkantis improvizacijos teatro projektas, subūręs aktorius iš visos Europos Sąjungos. Režisieriai iš Prancūzijos, Vokietijos, Slovėnijos ir Čekijos dirbo su grupėmis ir festivalio metu Berlyne pristatė keturis pasirodymus: Walls (Sienos), Places (Vietos), Milestones (Etapai), Community (Bendruomenė). Finaliniame festivalio spektaklyje kartu ant scenos pasirodė visi 28 projekto dalyviai.

Projekto „Our Lives“ partneris Lietuvos kultūros institutas.